Проект “RADIOEX”  є загальнодоступним для всіх користувачів мережі Інтернет та здійснює свою діяльність з дотриманням чинного законодавства України.

Згідно з чинним законодавством України інтернет-радіо не підлягає ліцензуванню і до ефірного радіомовлення жодного стосунку не має.

Усі музичні твори на сайті розміщені та транслюються винятково для ознайомлення без доступу до скачування їхньої повної версії в оригінальній якості. Усі права на ці музичні композиції належать їхнім законним правовласникам.

Адміністрація сайту не здійснює контроль і не може відповідати за розміщувану користувачами на ньому інформацію. В інформаційній системі сайту та його програмному забезпеченні відсутні технічні рішення, що здійснюють автоматичну цензуру і контроль дій користувачів щодо використання сайту.

Якщо Ви є правовласником виключного авторського права, включаючи:
• виключне право на відтворення;
• виключне право на розповсюдження;
• виключне право на публічний показ;
• виключне право на доведення до загального відома,
і ваші права тим чи іншим чином порушуються з використанням цього сайту, ми просимо негайно повідомити нам про це за електронною адресою radioextv@gmail.com.

Ми гарантуємо, що:
• Ваше повідомлення в обов’язковому порядку буде розглянуто;
• Вам надійде повідомлення про результати проведених дій з нашого боку щодо можливого порушення виключного авторського права;
• скаргу буде розглянуто у строк, що не перевищує 30 (тридцяти) календарних днів.

Згідно з чинними нормами законодавства України – адміністрація сайту готова розглядати спірні питання в рамках досудового (претензійного або іншого) порядку врегулювання.

Адміністрація сайту не здійснює контроль за діями користувачів, які можуть повторно розміщувати інформацію, що є об’єктом Вашого виключного права. Будь-яка інформація на цьому сайті розміщується користувачем самостійно, без будь-якого контролю з будь-чиєї сторони, що відповідає загальноприйнятій світовій практиці розміщення інформації в мережі Інтернет. Однак ми в будь-якому випадку розглянемо всі Ваші запити щодо контенту, що порушує Ваші авторські права.

Ви можете використовувати Форму зворотного зв’язку для швидкого повідомлення Адміністрації Проекту про порушення Вашого виключного авторського права (DMCA-скарги). Ми відповімо на Ваше повідомлення якнайшвидше і зорієнтуємо Вас з приводу подальших дій або про виконану роботу з нашого боку.

    Ваше ім'я (Обов'язково)

    Ваш Email (Обов'язково)

    Website URL (Обов'язково)

    Тема

    Ваше повідомлення